Кубок Англії з футболу 1992—1993
Кубок Англії 1992—1993 | |
---|---|
Подробиці | |
Призові місця | |
Чемпіон | Арсенал (6-й раз) |
Віцечемпіон | Шеффілд Венсдей |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1992—1993 — 112-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
--- | Свонсі Сіті | +:- | Мейдстоун Юнайтед |
14 листопада | Йорк Сіті | 1:3 | Стокпорт Каунті |
14 листопада | Вікем Вондерерз | 3:1 | Мертір-Тідвіл |
14 листопада | Вокінг | 3:2 | Нанітон Боро |
14 листопада | Віган Атлетік | 3:1 | Карлайл Юнайтед |
14 листопада | Вест-Бромвіч Альбіон | 8:0 | Айлесбері Юнайтед |
14 листопада | Торкі Юнайтед | 2:5 | Йовіл Таун |
14 листопада | Саттон Юнайтед | 1:2 | Герефорд Юнайтед |
14 листопада | Сент-Олбанс Сіті | 1:2 | Челтнем Таун |
14 листопада | Соліхалл Боро | 2:2 | Регбі Таун |
25 листопада Перегравання | Регбі Таун | 2:1 | Соліхалл Боро |
14 листопада | Шрусбері Таун | 3:1 | Менсфілд Таун |
14 листопада | Сканторп Юнайтед | 0:0 | Гаддерсфілд Таун |
25 листопада Перегравання | Гаддерсфілд Таун | 2:1 | Сканторп Юнайтед |
14 листопада | Ротергем Юнайтед | 4:0 | Волсолл |
14 листопада | Нортгемптон Таун | 3:1 | Фулгем |
14 листопада | Марлоу | 3:3 | Солсбері Сіті |
5 грудня Перегравання | Солсбері Сіті | 2:2 пен. 3:4 | Марлоу |
14 листопада | Мерайн | 4:1 | Галіфакс Таун |
14 листопада | Маклсфілд Таун | 0:0 | Честерфілд |
25 листопада Перегравання | Честерфілд | 2:2 пен. 2:3 | Маклсфілд Таун |
14 листопада | Лінкольн Сіті | 0:0 | Стаффорд Рейнджерс |
25 листопада Перегравання | Стаффорд Рейнджерс | 2:1 | Лінкольн Сіті |
14 листопада | Кінгстоніан | 1:1 | Пітерборо Юнайтед |
4 грудня Перегравання | Пітерборо Юнайтед | 1:0 | Кінгстоніан |
14 листопада | Джиллінгем | 3:2 | Кеттерінг Таун |
14 листопада | Ексетер Сіті | 1:0 | Кіддермінстер Гарріерз |
14 листопада | Донкастер Роверз | 1:2 | Гартліпул Юнайтед |
14 листопада | Дарлінгтон | 1:2 | Галл Сіті |
14 листопада | Дагенем енд Редбрідж | 4:5 | Лейтон Орієнт |
14 листопада | Кру Александра | 6:1 | Рексем |
14 листопада | Колчестер Юнайтед | 4:0 | Слау Таун |
14 листопада | Честер Сіті | 1:1 | Олтрінгем |
25 листопада Перегравання | Олтрінгем | 2:0 | Честер Сіті |
14 листопада | Кардіфф Сіті | 2:3 | Бат Сіті |
14 листопада | Бері | 2:0 | Віттон Альбіон |
14 листопада | Бернлі | 2:1 | Скарборо |
14 листопада | Брайтон енд Гоув Альбіон | 2:0 | Хейєс |
14 листопада | Бредфорд Сіті | 1:1 | Престон Норт-Енд |
25 листопада Перегравання | Престон Норт-Енд | 4:5 | Бредфорд Сіті |
14 листопада | Борнмут | 0:0 | Барнет |
25 листопада Перегравання | Барнет | 1:2 | Борнмут |
14 листопада | Болтон Вондерерз | 2:1 | Саттон Юнайтед |
14 листопада | Блайт Спартанс | 1:2 | Саутпорт |
14 листопада | Блекпул | 1:1 | Рочдейл |
25 листопада Перегравання | Рочдейл | 1:0 | Блекпул |
14 листопада | Аккрінгтон Стенлі | 2:1 | Гейтсхед |
15 листопада | Сток Сіті | 0:0 | Порт Вейл |
24 листопада Перегравання | Порт Вейл | 3:1 | Сток Сіті |
15 листопада | Редінг | 1:0 | Бірмінгем Сіті |
15 листопада | Доркінг | 2:3 | Плімут Аргайл |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
5 грудня | Йовіл Таун | 0:0 | Герефорд Юнайтед |
16 грудня Перегравання | Герефорд Юнайтед | 1:2 | Йовіл Таун |
5 грудня | Ротергем Юнайтед | 1:0 | Галл Сіті |
5 грудня | Редінг | 3:0 | Лейтон Орієнт |
5 грудня | Мерайн | 3:2 | Стаффорд Рейнджерс |
5 грудня | Маклсфілд Таун | 0:2 | Стокпорт Каунті |
5 грудня | Джиллінгем | 1:1 | Колчестер Юнайтед |
16 грудня Перегравання | Колчестер Юнайтед | 2:3 | Джиллінгем |
5 грудня | Челтнем Таун | 1:1 | Борнмут |
16 грудня Перегравання | Борнмут | 3:0 | Челтнем Таун |
5 грудня | Бернлі | 1:1 | Шрусбері Таун |
15 грудня Перегравання | Шрусбері Таун | 1:2 | Бернлі |
5 грудня | Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:1 | Вокінг |
16 грудня Перегравання | Вокінг | 1:2 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
5 грудня | Болтон Вондерерз | 4:0 | Рочдейл |
5 грудня | Олтрінгем | 1:4 | Порт Вейл |
5 грудня | Аккрінгтон Стенлі | 1:6 | Кру Александра |
6 грудня | Вікем Вондерерз | 2:2 | Вест-Бромвіч Альбіон |
15 грудня Перегравання | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:0 | Вікем Вондерерз |
6 грудня | Гартліпул Юнайтед | 4:0 | Саутпорт |
6 грудня | Бредфорд Сіті | 0:2 | Гаддерсфілд Таун |
6 грудня | Бат Сіті | 2:2 | Нортгемптон Таун |
15 грудня Перегравання | Нортгемптон Таун | 3:0 | Бат Сіті |
9 грудня | Регбі Таун | 0:0 | Марлоу |
16 грудня Перегравання | Марлоу | 2:0 | Регбі Таун |
9 грудня | Плімут Аргайл | 3:2 | Пітерборо Юнайтед |
15 грудня | Віган Атлетік | 1:1 | Бері |
2 січня Перегравання | Бері | 1:0 | Віган Атлетік |
15 грудня | Ексетер Сіті | 2:5 | Свонсі Сіті |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
2 січня | Йовіл Таун | 1:3 | Арсенал |
2 січня | Вімблдон | 0:0 | Евертон |
12 січня Перегравання | Евертон | 1:2 | Вімблдон |
2 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 0:2 | Вест Гем Юнайтед |
2 січня | Вотфорд | 1:4 | Вулвергемптон Вондерерз |
2 січня | Тоттенгем Готспур | 5:1 | Марлоу |
2 січня | Свонсі Сіті | 1:1 | Оксфорд Юнайтед |
12 січня Перегравання | Оксфорд Юнайтед | 2:2 пен. 4:5 | Свонсі Сіті |
2 січня | Шеффілд Юнайтед | 2:2 | Бернлі |
12 січня Перегравання | Бернлі | 2:4 | Шеффілд Юнайтед |
2 січня | Олдем Атлетік | 2:2 | Транмер Роверз |
12 січня Перегравання | Транмер Роверз | 3:0 | Олдем Атлетік |
2 січня | Ньюкасл Юнайтед | 4:0 | Порт Вейл |
2 січня | Манчестер Сіті | 1:1 | Редінг |
13 січня Перегравання | Редінг | 0:4 | Манчестер Сіті |
2 січня | Лідс Юнайтед | 1:1 | Чарльтон Атлетік |
13 січня Перегравання | Чарльтон Атлетік | 1:3 | Лідс Юнайтед |
2 січня | Гартліпул Юнайтед | 1:0 | Крістал Пелес |
2 січня | Джиллінгем | 0:0 | Гаддерсфілд Таун |
13 січня Перегравання | Гаддерсфілд Таун | 2:1 | Джиллінгем |
2 січня | Дербі Каунті | 2:1 | Стокпорт Каунті |
2 січня | Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:0 | Портсмут |
2 січня | Брентфорд | 0:2 | Грімсбі Таун |
2 січня | Болтон Вондерерз | 2:2 | Ліверпуль |
13 січня Перегравання | Ліверпуль | 0:2 | Болтон Вондерерз |
2 січня | Блекберн Роверз | 3:1 | Борнмут |
2 січня | Астон Вілла | 1:1 | Бристоль Роверз |
20 січня Перегравання | Бристоль Роверз | 0:3 | Астон Вілла |
3 січня | Ноттінгем Форест | 2:1 | Саутгемптон |
4 січня | Квінз Парк Рейнджерс | 3:0 | Свіндон Таун |
5 січня | Манчестер Юнайтед | 2:0 | Бері |
12 січня | Ноттс Каунті | 0:2 | Сандерленд |
12 січня | Нортгемптон Таун | 0:1 | Ротергем Юнайтед |
12 січня | Іпсвіч Таун | 3:1 | Плімут Аргайл |
12 січня | Кру Александра | 3:1 | Мерайн |
13 січня | Саутенд Юнайтед | 1:0 | Міллволл |
13 січня | Норвіч Сіті | 1:0 | Ковентрі Сіті |
13 січня | Мідлсбро | 2:1 | Челсі |
13 січня | Лестер Сіті | 2:2 | Барнслі |
20 січня Перегравання | Барнслі | 1:1 пен. 5:4 | Лестер Сіті |
13 січня | Кембридж Юнайтед | 1:2 | Шеффілд Венсдей |
19 січня | Лутон Таун | 2:0 | Бристоль Сіті |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
23 січня | Транмер Роверз | 1:2 | Іпсвіч Таун |
23 січня | Шеффілд Юнайтед | 1:0 | Гартліпул Юнайтед |
23 січня | Ротергем Юнайтед | 1:1 | Ньюкасл Юнайтед |
3 лютого Перегравання | Ньюкасл Юнайтед | 2:0 | Ротергем Юнайтед |
23 січня | Квінз Парк Рейнджерс | 1:2 | Манчестер Сіті |
23 січня | Ноттінгем Форест | 1:1 | Мідлсбро |
3 лютого Перегравання | Мідлсбро | 0:3 | Ноттінгем Форест |
23 січня | Манчестер Юнайтед | 1:0 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
23 січня | Лутон Таун | 1:5 | Дербі Каунті |
23 січня | Гаддерсфілд Таун | 1:2 | Саутенд Юнайтед |
23 січня | Кру Александра | 0:3 | Блекберн Роверз |
23 січня | Астон Вілла | 1:1 | Вімблдон |
3 лютого Перегравання | Вімблдон | 0:0 пен. 6:5 | Астон Вілла |
24 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 0:2 | Болтон Вондерерз |
24 січня | Шеффілд Венсдей | 1:0 | Сандерленд |
24 січня | Норвіч Сіті | 0:2 | Тоттенгем Готспур |
24 січня | Барнслі | 4:1 | Вест Гем Юнайтед |
25 січня | Арсенал | 2:2 | Лідс Юнайтед |
3 лютого Перегравання | Лідс Юнайтед | 2:3 | Арсенал |
2 лютого | Свонсі Сіті | 0:0 | Грімсбі Таун |
9 лютого Перегравання | Грімсбі Таун | 2:0 | Свонсі Сіті |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
13 лютого | Шеффілд Венсдей | 2:0 | Саутенд Юнайтед |
13 лютого | Манчестер Сіті | 2:0 | Барнслі |
13 лютого | Іпсвіч Таун | 4:0 | Грімсбі Таун |
13 лютого | Дербі Каунті | 3:1 | Болтон Вондерерз |
13 лютого | Блекберн Роверз | 1:0 | Ньюкасл Юнайтед |
13 лютого | Арсенал | 2:0 | Ноттінгем Форест |
14 лютого | Тоттенгем Готспур | 3:2 | Вімблдон |
14 лютого | Шеффілд Юнайтед | 2:1 | Манчестер Юнайтед |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
6 березня | Іпсвіч Таун | 2:4 | Арсенал |
6 березня | Блекберн Роверз | 0:0 | Шеффілд Юнайтед |
16 березня Перегравання | Шеффілд Юнайтед | 2:2 пен. 5:3 | Блекберн Роверз |
7 березня | Манчестер Сіті | 2:4 | Тоттенгем Готспур |
8 березня | Дербі Каунті | 3:3 | Шеффілд Венсдей |
17 березня Перегравання | Шеффілд Венсдей | 1:0 | Дербі Каунті |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
3 квітня | Шеффілд Венсдей | 2:1 | Шеффілд Юнайтед |
4 квітня | Арсенал | 4:1 | Тоттенгем Готспур |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1993
- Перегравання
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase (англ.)
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |